0.352326 44 05

ÇELİK HANGARLAR GENEL BİLGİ

          Hangar, özellikle inşaat şantiyelerinin başlıca yapılarından olan atölye, ambar, depo gibi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılmakta ve genellikle yapısal çelik sistemi olarak üretilmektedir. Yapısal çelik teknolojisi ile sökülüp tekrar monte edilebilen büyük ölçekli sanayi ve ticaret yapılarının yanı sıra showroom binaları olarak da tercih edilmektedir.

         Hangar, tüm çelik hangar yapı sistemlerinde olduğu gibi hızlı bir şekilde üretilmekte ve sökülüp tekrar monte edilme imkanı bulunmaktadır. Bu şekilde üretilmiş binaların dış yüzeyinde genellikle natürel galvaniz sac, boyalı sac ve sandviç panel kullanılmakta olup, diğer pek çok çeşitli duvar ve cephe kaplama elemanları da uygulanabilmektedir. Endüstriyel yapılar arasında gösterilebilecek hangar istenilen büyüklükte üretilebilmekte ve maksimum iki katlı olarak projelendirilip, oldukça kısa sürede üretimi tamamlanmaktadır. 

         Hangarlar da diğer çelik yapılar gibi günümüzde genellikle kaynaksız vidalı teknoloji ile ve son derece yüksek kalitede malzeme kullanımıyla kullanılmak suretiyle üretilmektedir.

...

REFERANSLARIMIZ

Tüm Referanslarımızı Görmek için Tıklayınız..

TEKNİK ÖZELLİKLER

Prefabrik evlerin teknik özelliklerini incelemek için tıklayınız.

EN SON İŞLERİMİZ